Mnichovo Hradiště

Hřiště pro mladé hasiče!

S podporou města Mnichovo Hradiště se buduje nové hřiště pro výcvik mladých hasičů. Travnatá plocha se zámkovou dlažbou pro umístění základny a kádě je vhodně umístěna za oválem stadionu J.Hrona. Toto rozložení hasičského areálu umožní současně nácvik štafet i požárního útoku pod dohledem vedoucích.

/průběžné foto ze stavby hřiště/

Úprava plochy pro hřiště POKRAČUJE podle plánu!!!

Vytvoření základny s náběhem ze štěrku se povedlo dokončit v průběhu měsíce října. Kolem cele náběhové plochy je rozmístěno několik kamenů, které budou bránit vjezdu vozidel na tuto plochu. Travnatá dráha před zimou byla navezena hlínou. Dále bylo zajištěno ohraničení levého rohu travnaté plochy pro umístění nástřikového terče.

Celé úpravy a pomoc byla zajištěna firmou.

DĚKUJEME!

V dalším plánu úprav na měsíc listopad je rozvezení hlíny a vyrovnání travnaté plochy. Dále se dle počasí, budou provádět povrchové úpravy celého okolí areálu hřiště. V jarních měsících dojde k instalaci startovní čáry a zabudování nástřikových terčů.

Postupné dokončovací práce budou zajištěny svépomocí členy SDH a Oddílu mladých hasičů.

O prázdninách bylo krásné počasí a trenéři nenechávají nic náhodě!

BRIGÁDY POKRAČUJÍ PODLE PLÁNU!

UKÁZKA NA ČARODĚJNICE OTEVŘE HŘIŠTĚ!

TĚŠÍME SE!

/za oddíl Jarda/