Mnichovo Hradiště

V sobotu 24.9. 2022 se konal první Branný závod pořádaný naším sborem. Start závodu byl stanoven na 13:00h. Závod dlouhý celkem 2300m., kde každá hlídka plnila celkem 10 stanovišť. Na sobotní start se postavilo celkem 18 hlídek rozdělených do kategorie Hasiči a Veřejnost.

V prostoru stadionu J.Hrona byl připraven Start, který vedl hlídky na stanoviště Džberovky, Balení hadice a Hod granátem. Potom na závodníky čekal běh parkem ke stanovišti Žebříky a Uzlování. Další stanoviště Střelba ze vzduchovky bylo umístěno na pláži u řeky Jizery. Odtud hlídka běžela po hrázi zpět do parku k mostku přes Nedbalku, kde se nacházelo další stanoviště Přechod po lanech. Po překonání následoval další běh parkem na stanoviště Hřebíky u sochy Mnicha. Odtud na závodníky čekalo stoupání, až ke stadionu s přestávkou stanoviště Značky. Po přiběhnutí na stadion byl plněn poslední úkol Transport nosítek přes překážkovou dráhu a dále už na závodníky čekal Cíl celého závodu.